29,05,2024

Ja sa kushtojnë biletat për ndeshjen Prishtina – Europa

Must Read

Për ndeshjen e nesërme kundër FC Europa pritet të ketë edhe interesim të madh, ndërsa tashmë dihen edhe çmimet e biletave.
Tribuna jugore është e rezervuar për “Plisat”, hyrja në perëndim do të kushtojë 5 euro, ndërsa në lindje 3 euro.
Zyrtarët e Prishtinës u bëjnë apel të gjithë dashamirëve të futbollit që nesër të jenë në numër sa më të madh në stadiumin “Adem Jashari” për ta përkrahur skuadrën me synimin për të arritur suksesin historik.
Ndeshja ndërmjet Prishtinës dhe FC Europa fillon në orën 19:00, ndërsa dyert e stadiumit do të hapen në orën 17:00.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img