29,09,2023

Ja kush e “huton” Edi Ramen…

Must Read

edi-rama-dettaglio.jpg;filename_=UTF-8''edi-rama-dettaglio

Ka qene ne takimin me Komisionerin e Zgjerimit Han, por Kryeministri Rama duket se me shume se sa tek ai e ka pasur mendjen diku tjeter. I ulur mes 3 ministrave te kabinetit, atij te Brendshem Tahiri, atij te Jashtem Bushati dhe Ministres se Integrimit Gjoshaj dhe Kryetares se Komisionit parlamentar te Integrimit, Bregu, Rama dukshem ka qene me i vemendshem ndaj perfaqesueses se opozites. Fotografet e kane kapur me shume se sa nje here duke veshtruar nga Bregu dhe te perqendruar ne gjestet e saj. Edhe pse kesaj here, deputetja e PD rralle e ka ngritur koken dhe fare pak ka komunikuar me Kryeministrin qe kishte ne krah. Rama disa here eshte komentuar per vemendjen e tij ndaj ish Ministres Bregu, por me gjase, me shume se sa ndaj saj, kjo duhet te jete vemendje ndaj grave te opozites. Sepse sic u shpreh ne nje interviste deputetja tjeter Albana Vokshi, Rama eshte i vemendshem ndaj saj e madje thelle thelle i duket sikur flirton me te. Nuk dihet se nga e ka kete kompleks Kryeministri ndaj grave te opozites, sepse nuk duket se ndan te njejten vemendje ndaj grave te PS dhe LSI.

image

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img