22,04,2024

Ivanov dhuron pagën mujore për të dëmtuarit nga moti i keq

Must Read

Njëkohësisht, Ivanov i bën apel të gjithë funksionarëve shtetërorë  dhe publikë të bëjnë të njëjtën gjë.

“Tani është momenti për vepra humane”, tha Ivanov.

Gjithashtu, me kërkesë së qytetarëve të rajoneve të përfshira nga moti i keq, Ivanov vendosi të angazhojë

një numër shtesë të pjesëtarëve të ushtrisë për eliminimin e pasojave nga dëmet.

Ushtria maqedonase në mënyrë aktive ndodhet në terren me të gjitha resurset e disponueshme për zbutjen e pasojave në rajonet e goditura.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img