18,06,2024

Ish-oficeri zbulon tradhëtitë e Klintonit

Must Read

Ish-oficeri i shërbimit sekret, Geri Bërni, po përgatitet të botojë një libër ku pritet të zbulojë shumë rreth çiftit Bill dhe Hillari Klinton.

Bërni rrëfen se e ka kapur mat ish-Shefin e Shtëpisë së Bardhë, ndërsa ishte në një pozicion kompromentues mbi tavolinën e Dhomës së Hartave, me një prezantuese bionde. Shërbyesi mbylli derën shumë shpejt dhe tre dëshmitarët u larguan.

Bërni ka heshtur për vite me radhë, por tashmë ka vendosur t’i thotë gjërat hapur. Ish-oficeri flet për disa tradhti të Billit dhe natyrën diktatoriale të Hillarit. Ish-oficeri ka qenë ndër të parët persona që hodhi dyshime mbi skandalin e famshëm seksual të Monika Levinskit dhe Bill Klintonit. Bërni do të botojë librin “Kriza e karakterit”, një libër që vjen në kulmin e fushatës së kandidates demokrate për Shtëpinë e Bardhë.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Aliu: Nënkalimi për vetura dhe këmbësorë tek Stacioni i Policisë, tashmë ka mbyllur gjysmën e punimeve

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka bërë të ditur se nënkalimi te stacioni i Policisë për vetura...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img