21,04,2024

Ish-ministri i drejtësisë: Koalicioni me hashashin është mbyllur

Must Read

Ai thotë sot në një postim në “Twitter” se këtë vit nuk është kapur asnjë farë hashashi.

Kjo sipas tij do të thotë se mbjelljet dhe korrjet do të vazhdojnë edhe përgjatë vitit zgjedhor.

Ai shkruan gjithashtu se koalicioni me hashashin është i mbyllur, duke lënë të kuptohet se qeveria ka bërë aleancë me trafikantët.

“Ende asnjë grm farë hashashi nuk është kapur! Do kemi mbjellje të mbara këtë vit zgjedhor! Koalicioni me hashashin është i mbyllur!”, shkruan ai.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img