04,12,2023

Ilir Deda ndërron rreshtimin politik

Must Read

ilir-deda1

Deputeti i Vetëvendosjes, Ilir Deda, ka shprehur bindjen se “opozita e pabashkuar” më shumë energji shpenzon duke u akuzuar ndërmjet vete sesa që merret me të pabërat e Qeverisë.

“Qytetarët as që po merren më me degradimin e politikës, që tani është duke ua mbytur edhe një pikë shprese që kishin. Refuzoj të jem pjesë e këtij degradimi”, ka thënë Deda, njofton gazetablic.com

“Rirreshtimi politik për ta nxjerrë Kosovën prej mënyrës së qeverisjes diletante që dominon te ne qe gati 17 vite (!!!). Është më se i domosdoshëm. Dhe do të ndodhë”, ka thënë më tej ai.

(Gazeta Blic)

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Babai i Marigona Osmanit: Dardan Krivaça na kërcënoi nga burgu

Babai i Marigona Osmanit, Muhabi Osmani ka treguar se familja e tij ka marrë kërcënime përmes mesazheve nga profile...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img