02,12,2023

Ilir Deda: 1 milion shkuan për një president që nuk e mbështet askush!

Must Read

Ilir-Deda-1

 

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Ilir Deda ka reaguar ndaj ceremonisë e inaugurimit të Hashim Thaçit si president.

Ai në një shënim në Facebook ka theksuar se kanë shkuar kot 1 milion euro për një president që nuk e mbështet askush, raporton Gazeta Blic.

Shënimi i plotë:

Një milion euro të qytetarëve të shpenzuara kot së koti për një ceremoni e cila tregoi që kryetatri i ri i shtetit nuk gëzon përkrahje ndërkombëtare – që shihet nga niveli përfaqësues i shteteve që na e kanë njohur pavarësinë.

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img