09,12,2023

Ia vjedhin veturën dhe ia demolojnë shtëpinë një personi në Ferizaj, policia në hetim të rastit

Must Read

Një person ka njoftuar se nga persona të panjohur është thyer dhe demoluar shtëpia e tij si dhe nga garazhi i është vjedhur vetura. 

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur të premten rreth orës 17:22 në fshatin Pleshinë, në Ferizaj.

Tutje bëhet e ditur se lidhur me rastin janë ndërmarr veprimet policore për procedura të mëtejme hetimore.

“Ankuesi kosovar ka njoftuar se nga persona të panjohur është thyer dhe demoluar shtëpia e tij si dhe nga garazhi i është vjedhur vetura e tij. Lidhur me rastin janë ndërmarrë veprimet policore për procedura të mëtejme hetimore”, thuhet në raport.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Paraburim prej 40 ditësh për “baronin e drogës” Gëzim Çela, i cili dje u arrestua në Ferizaj

Paraburgim ndaj G.Ç., i kërkuar nga Republika e Shqipërisë në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar për shkak të veprave...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img