02,12,2023

I vjedhin motorin, e kap vetë hajdutin

Must Read

Dhe sigurisht e ka gjetur. Rasti është denoncuar në emisionin investigativ “STOP”, në Televizionin Klan. Banori ka treguar se pasi ka gjetur hajdutin i ka bërë edhe një video ku ai (hajduti) i thotë se i ka vjedhur motorin.

“Më vodhën një motor para shtëpisë. Vajta për të bërë denoncim, më thanë hajde mbas 3 ditësh. Më pas do ta pushojë prokuroria çështjen, jo nuk kemi shume prova… Ju futa vetë punës deri sa arrita ta gjeja, i mora vetëm grupin se motorin (skeletin) s’ma jep. Më ka çuar tek shtëpia, motorin e kisha para syve, ai i hoqi vetë grupin e me tha: ‘pjesa tjetër më duhet mua’ . Policia tani më thotë, ‘jo s’ka vjedh krejt motorin por vetëm grupin”, ka thënë banori për mikrofonin e emisionit “Stop”.

Ndërkohë në videon që ai ka bërë, hajduti në një moment i thotë: “Unë doja t’ia merrja atij tjetrit që e kam inat, a më kupton? Por ai më ka gjëmuar me armë”.

The post I vjedhin motorin, e kap vetë hajdutin appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img