Show Biz

I thyhet zemra Mozzik-ut – Bën një paralajmërim të veçantë


Publikuar më:


Mozzik njihet për stilin e tij të veçantë në rep muzikë dhe për hitet e shumta dedikuar dashurisë.

Mozzik-un e ndihmojë shumë edhe ish bashkëshortja e tij për të depërtuar sadopak edhe në tregun Gjerman, mirëpo deri më tani pa ndonjë sukses të madh atje.

Megjithatë për publikun shqiptar Mozzik është mjaft i dashur dhe mjaft i pranishëm me koncerte.

Së fundmi Mozzik u nda nga Loredana, e si duket kjo ngjarje ka ndikuar shumë në jetën private të dy artistëve.

Që të dy janë aktiv me projekte, Loredana në Gjermani e Mozzik në Kosovë.

E ky i fundit ka paralajmëruar diçka të vençant në orën 00:00, që duket të jetë diçka ndryshe me çka jemi mësuar ta shohim deri me tani atë, e mjaft interesante është edhe foto me të cilën ai e paralajmëron këtë projekt.

To Top