Show Biz

I shohim gati çdo ditë bashkë, çfarë po kurdisin Mozzik dhe Kida?


Publikuar më:


Mozzik dhe Kida kanë ngjallur shumë dyshime.

Mozzik dhe Kida sollën këtë verë një tjetër hit, 5 vite pas bashkëpunimit të tyre të parë të titulluar “Premtimet”, e cila rezultoi shumë e pëlqyer dhe që numëron më shumë se 50 milion klikime, shkruan lajmi.net.

Megjithatë, u deshën 5 vite që publiku t’i shihte artistët sërish bashkë me një tjetër super projekt dhe tani nuk po ndahen nga njëri-tjetri.

Kidën dhe Mozzikun po i shohim shumë shpesh bashkë. Përveç dyshimeve se mund të jenë të lidhur, Kida ngjalli dyshime edhe për një tjetër bashkëpunim.

Ajo shfaqet me Mozzik në studio muzikore, por duke mos dhënë detaje të mëtejshme. Kaq ka mjaftuar që fansat të spekulojnë se dyshja ka rezervuar një tjetër surprizë të këndshme për ta.

To Top