02,12,2023

I riu pëson sulm në tru, mjekët “ të zënë” për ti dhënë ndihmën (Video)

Must Read

Ato në vend që t’i ndihmojnë, një mjeke po shijon kafen kurse në koridor pacienti fiton edhe një sulm tjetër në tru.

Ai këto ditë po lufton me jetën dhe është në ditën e 13 në koma, transmeton Zhurnal.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=147vSNxaOrA?feature=oembed&w=640&h=480]

The post I riu pëson sulm në tru, mjekët “ të zënë” për ti dhënë ndihmën (Video) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img