09,12,2023

I moshuari tenton të vetëdigjet në majë të Piramidës (Video)

Must Read
Personi që tentoi të vetëdigjet

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 9 00 të mëngjesit të sotëm, kur personi që shihni në këtë video amatore është ngjitur në majë të Piramidës në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” dhe pasi është zhveshur, shihet duke hedhur një lëndë të lëngshme mbi trupin e tij që dyshohet të jetë benzinë.

Kalimtarë të rastit që kanë parë skenën kanë njfotuar policinë.

Efektivët blu mbërritën menjëherë në vendin e ngjarjes dhe shmangën tentativën për vetëdjegie të të moshuarit.

Ai është shoqëruar në polici, dhe pritet dëshmia e tij për të mësuar më shumë mbi shkaqet e këtij veprimi ekstrem, që u arrit të shmangej falë ndërhyrjes së policisë./ORA/

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=BEoCaktV9zw?feature=oembed&w=640&h=360]

The post I moshuari tenton të vetëdigjet në majë të Piramidës (Video) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia jep detaje për arrestimin e “baronit të drogës” në Kosovë: Iu gjetën një kallshnikov me dhjetëra fishek

Policia e Kosovës në Ferizaj ka dalë me detaje rreth arrestimit të Gëzim Çelës, ish-punonjësi i policisë shqiptare në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img