18,05,2024

I hyjnë në shtëpi për të vjedhur, grabitësit plagosin kryefamiljarin

Must Read
Vjedhje-ilustrim

 

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:00 në lagjen “11 Janari”.

Nga të dhënat e para mësohet se dy persona kanë tentuar të vjedhin në një shtëpi, por janë pikasur nga kryefamiljari dhe djali i tij.

Kjo ka bërë që vjedhësit të përleshen me të zotin e shtëpisë, një shtetas me inicialet E.SH., i cili ka mbetur i plagosur.

Pak minuta pas ngjarjes, policia ka arrestuar autorët e dyshuar, Ismet Kumria dhe Artur Polovina. Policia po vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

The post I hyjnë në shtëpi për të vjedhur, grabitësit plagosin kryefamiljarin appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet i dyshuari i dytë për rastin ‘’Vrasje e mbetur në tentativë’’

Me datën 26.04.2024 rreth orës   23:30 policia e stacionit në Ferizaj kishte pranuar një informatë se në rrugën "...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img