23,07,2024

I dyshuari për vrasjen e trevjeçares e pranon edhe një vrasje

Must Read

I dyshuari për vrasjen e një vajze trevjeçare në Zajeçar Vlladica Rajkoviq në dëgjimin e tij të dytë pranoi edhe një vrasje tjetër, raporton B92.

Siç mësohet, ai ka pranuar se ka vrarë Dragana Stankoviq dhe kufomën  e saj  të mbështjellë me batanije e ka gjuajtur në lumin Timok.

Policia së shpejti do të fillojë kërkimin në lum në kërkim të trupit të gruas së vrarë.

Dragana është zhdukur para 20 ditësh nga fshati Vratarnica afër Zajeçarit, ndërsa dje babai I të dyshuarit Nebojsha Rajkoviq menjëherë ka dyshuar se djali i tij përveç vajzës së vogël ka vrarë edhe Draganën.

Vlladica Rajkoviq ka pranuar se ka dhunuar dhe më pas ka vrarë një vajzë tri vjeçare.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj hap konkursin për pranimin e studentëve të rinj

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF) ka hapur sot konkursin për pranimin e studentëve të rinj në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img