03,12,2023

Humbin jetën dy vajza shqiptare gjatë një aksidenti në Itali

Must Read

Sipas mediave italiane mësohet se një makinë me tre shqiptarë është përplasur me një kamion.

Nga aksidenti kanë mbetur të vdekura dy motrat shqiptare, identiteti i të cilave nuk bëhet i ditur.

Sipas mediave italiane, dy motrat po udhëtonin me babain e tyre 58-vjecar. Nga të dhënat paraprake bëhet e ditur se 58-vjecari është mjek, rezident në Firence.

The post Humbin jetën dy vajza shqiptare gjatë një aksidenti në Itali appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img