25,06,2024

Humbë jetën një 6-vjeçar në Kumanovë

Must Read
Policia, vend krimi

Në vendin e ngjarjes kanë dalë ekipe policore dhe ato të ndihmës së shpejtë, të cilët kanë konstatuar se fëmija ka pasur lëndime në kokë.

Ekipi i SPB-së të Kumanovës dhe Prokuroria publike janë duke kryer hetimet për të vërtetuar shkaqet e këtij aksidenti.

The post Humbë jetën një 6-vjeçar në Kumanovë appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Miratohet Korniza Afatmesme Buxhetore për vitin 2025-2027

Këtë të enjte është mbajtur mbledhja e Kuvendit të Komunës e kryesuar nga Kryesuesi i Kuvendit të Komunës, Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img