07,12,2023

Humb jetën një shqiptarë si pasojë e hedhjes me parashut

Must Read

Armand-Qorri-640x348

Një shqiptar ka humbur jetën në mënyrë tragjike në Dubai. Armand Qorri ka gjetur vdekjen si pasojë e hedhjes me parashutë.

I riu njihej për pasionin e tij të hedhjes me parashutë, pasion që i kushtoi dhe jetën. Ende nuk dihen rrethanat e vdekjes së tij. Armandi kishte kohë që jetonte dhe punonte në Emiratet e Bashkuara Arabe.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Nënshkruhet marrëveshja për ndërtimin e Qendrës së Mjekësisë Familjare në Prelez të Muhaxherve

Gajtë ditës së sotme kryetari i Ferizajt Agim Aliu ka nënshkruar një marrëveshje me shoqatën "Qëndresa Kosovare" për...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img