29,09,2023

Fahrush Azemi vjen me ‘Mona Liza Ime’ (VIDEO)

Must Read

Këngëtari Fahrush Azemi ka lansuar këngën e tij më të re.

Fjala është për projektin muzikor ‘Mona Liza Ime’ e cila është shkruar nga Alferd Molloholli, muzika nga vet këngëtari ndërsa orkestrimi nga Sëart Albania, transmeton parrotlla.net

Kënga është finalizuar edhe me klip i cili është xhiruar në “Grykë Këlcyre” – Përmet, me idenë që ta përfshijmë në videoklip vetë poetin e kësaj poezie si dhe “Mona Lizën” si frymëzim për këtë poezi e këngë./parrotlla.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img