04,03,2024

Homazhe në Prishtinë për viktimat e Munihut (Foto)

Must Read

Në Prishtinë po mbahen homazhe për viktimat kosovare të sulmit në Munih.

Në shenjë respekti, dhimbje dhe përkujtimi, Ministria e Diasporës së bashku me qytetarët e Kosovës ndezën qirinj në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë.

Tre të vrarët nga sulmuesi Ali Songoly, Dijamant Zabërgja, Armela Segashi dhe Sabina Sulaj mbetën të vdekur në qendrën tregtare “Olympia” në Munih të Gjermanisë, raporton Indeksonline.

homazhet prishtine

homazhet prishtine1

homazhet prishtine2

homazhet prishtine3

homazhet prishtine4

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img