04,12,2023

Herën e kaluar nuk e priti askush, shikoni çfarë do të bëhet tani për Majlinda Kelmendin

Must Read

20160207233226989646

Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, nesër, organizon pritjen e xhudistëve dhe përfaqësuesve të Federatës së Xhudos në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari” në terminalin VIP, pas kthimit të tyre nga Kampionati Evropian që u mbajt në Rusi.

Në pritje të Federatës se Xhudos nga Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, do të jenë: Rexhep Hoti – Zëvendësministër, Veton Firzi – Sekretar i Përgjithshëm, Muharrem Sahiti – Këshilltar për sport i Ministrit Shala, drejtuesit e Departamentit të Sportit të MKRS-së.

“Me këtë rast, në ora 20:00, do të mbahet një konferencë për media në terminalin VIP të Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”” bën të ditur Ministria që drejtohet nga Kujtim Shala, transmeton Klan Kosova.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Babai i Marigona Osmanit: Dardan Krivaça na kërcënoi nga burgu

Babai i Marigona Osmanit, Muhabi Osmani ka treguar se familja e tij ka marrë kërcënime përmes mesazheve nga profile...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img