30,09,2023

Henry: Barça do të ketë dyshime

Must Read

henry

Thierry Henry beson që humbja e El Clasicos do të krijojë disa dyshime në Barcelonë para çerekfinales së tyre në Ligë të Kampionëve kundër Atletico Madridit.
“Pasi njoh Barcelonën dhe Kataluansit, aty do të ketë pak dyshime”, tha francezi për ‘Sky Sports’, transmeton portali arbresh.info. “Vetëm një humbje mund të krijojë dyshime, por do ta shohim javën e ardhshme”.
“Ende besoj që liga ka përfunduar, por dua ta shoh ndikimin brenda ndeshjeve të ardhshme”, tha Henry duke shtuar që Reali e meritoi fitoren ndaj Blaugranëve./arbresh.info

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbi 41 milion euro është buxheti i Komunës së Ferizajt, i miratuar për vitin e ardhshëm

Këtë të premte është mbajtur mbledhja e rregullt e Kuvendit të Komunës së Ferizajt, e kryesuar nga kryesuesi Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img