18,05,2024

Hazard – PSG, zhvillimi i fundit është i papritur

Must Read

hazard-psg

E ardhmja e Eden Hazard vazhdon të mbetet e pasigurt.

Mesfushori i Chelseat, Eden Hazard, këtë fundjavë riafirmoi se do të vazhdojë me klubin nga ‘Stamford Bridge’, mirëpo sërish janë publikuar thashetheme rreth të ardhmes së belgut.

Sipas gazetës franceze ‘Canal Supporters’, PSG dhe agjentët e Hazardit kanë filluar bisedimet rreth një kalimi të mundshëm në Paris.

Ky burim më tej shton se asgjë nuk është e konfirmuar dhe se kjo nuk do të thotë se Hazard do të largohet nga Stamford Bridge, pasi që këto janë thjesht bisedime mes dy palëve.

Mbetet të shihet se cila do të jetë e ardhmja e 25-vjeçarit në fundin e sezonit. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjobë ndaj dy shoferëve që bënë gara të shpejtësisë në Ferizaj

Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor në Ferizaj, me datën 17.05.2024  rreth orës 21:00 në rrugën’’Driton Islami’’ në Ferizaj ka...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img