18,05,2024

Hazard i gatshëm të shfrytëzojë eliminimin e Ronaldos dhe Messit nga Kupa e Botës

Must Read

Dy futbollistët që dominuan botën e fundit në dhjetë vitet e fundit, janë eliminuar nga Kupa e Botës me kombëtaret e tyre, Portugalinë, respektivisht Argjentinën.
Mungesën e tyre dëshiron ta shfrytëzojë Eden Hazard, i cili me Belgjikën e tij cilësohen favoritë për të arritur në finale.
“Ata nuk janë në Kupën e Botës, kështu që është koha për të shkëlqyer. Dua të arrij çerekfinalen, gjysmëfinale dhe ndoshta edhe finalen”, ka deklaruar Hazard.
“Tani nuk jam vetëm unë në botëror. Messi dhe Ronaldo nuk janë, por ka ende edhe shumë lojtarë të mirë aty. Të shohim se çfarë do të ndodhë në fund”./Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjobë ndaj dy shoferëve që bënë gara të shpejtësisë në Ferizaj

Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor në Ferizaj, me datën 17.05.2024  rreth orës 21:00 në rrugën’’Driton Islami’’ në Ferizaj ka...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img