30,05,2024

Haxhiu i quan hipokrite AAK-në dhe NISMA-në

Must Read

albulena-haxhiu

Deputetja nga radhët e VV-së,  Albulena Haxhiu, përmes llogarisë së saj në Facebook,  i ka kualifikuar si hipokrite  dy paritë opozitare AAK dhe NISMA.

Sipas Haxhiut, janë hipokrizi  thirrjet për protesta dhe në anën tjetër deklarimet se nuk ka vija të kuqe me asnjë parti politike për koalicione.

Ky është postimin i plotë i Haxhiut:
“Të ftosh protestë për dorëheqjen e regjimit autoritar dhe në anën tjetër të thuash se “nuk kemi vija të kuqe për asnjë parti politike”, përveç që është hipokrizi është edhe mashtrim për qytetarët.
Kosova nuk ka nevojë vetëm për ndryshim fytyrash por mbi të gjitha për ndryshim të mendësisë politike. Kosova ka nevojë për forcim të shtetit e dobësim të pushtetit. Ne kemi nevojë për shtet të qytetarëve dhe jo të pushtetarëve.” /Gazeta Blic.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img