23,04,2024

Havolli: Zhvillimet politike në Serbi i gjeni në Facebook-un e Shpend Ahmetit

Must Read

havolli

Shefi i Kabinetit të kryeministrit Isa Mustafa, Sokol Havolli ka thënë se për të ditur ndodhitë në kohë reale për zhvillimet politike në Serbi ka vetëm një vend për tu informuar.

Sipas tij është faqja zyrtare e kryetarit të komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ku mund të gjinden të gjitha informacionet.

Por në anën tjetër Havolli ka thënë se nëse dikush kërkon të di diçka për kryeqytetin atëherë kjo është e vështirë.

Ky është postimi i plotë i Havollit në Facebook:
“Nëse jeni të interesuar të informoheni në detaje, në kohë reale, për zhvillimet politike në Serbi, mjafton të përcillni në facebook Shpend Ahmetin, kryetar i Prishtinës. Nëse doni të dini sadopak për Prishtinën… boll problem e keni! Ç’as nin’ njeri!”

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img