23,04,2024

Hart qeshet me gabimin e Ajetit

Must Read

Mbrojtësishqiptar tentoi ta kthente topin pas për portierin Joe Hart, por sfera u ndal në një pellg uji dhe sulmuesi i Empolit përfitoi për të shënuar.

Tabloidi “The Sun” në Angli e ka shfrytëzuar për të krijuar situata humoristike. Jo vetëm kaq, por media britanike ka shkuar më tej duke marrë edhe një opinion nga ish-portieri i Mançester City-it, Joe Hart.

“Ky ishte goli më komik që kam pësuar këtë sezon”, është shprehur portieri aktual i Torinos.

Deklarata e portierit ka rënduar jo pak situatën e mbrojtësit shqiptar. Pas ndeshjes, ishte edhe vetë trajneri Sinisha Mihajloviç që e kritikoi Ajetin.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img