28,09,2023

Haradinaj prenë emblemën e UÇK-së (FOTO)

Must Read

daut-haradinaj-25465

Deputetit të  Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Daut Haradinaj i është bërë një befasi nga të rinjtë e AAK për ditëlindjen e tij

Haradinaj në ditëlindjen e tij të 38 ka qëndruar në mesin e të rinjve të Aleancës të cilët i kanë  përgatitur një tortë e  që mban emblemën e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Ai si duket me qef ka prerë tortën që mban këtë shenjë  dhe ka ndarë kohë të mirë me bashkëpartiakët e rinjë./GazetaTribuna./

Daut-HaradinajDautDautt-Haradinaj

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Rektori Bajraktari mori pjesë në Konferencën e 7-të shkencore të Ballkanit Perëndimor në kuadër të Procesit të Berlinit

Rektori i Universitetit të Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF), Prof. Dr. Agron Bajraktari, njëherit edhe kryesues i Konferencës...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img