21,02,2024

Haradinaj nis takimet me qytetarë nëpër komuna

Must Read

haradinaj-690x380

Kreu i AAK-së Ramush Haradinaj ka qëndruar sot në Podujevë  ku  së bashku me drejtues lokal të partisë së tij ka zhvilluar takime me qytetarë.

Vizita e Haradinajt në këtë qytet  u bë në kuadër të projektit ku drejtues të partisë së drejtohet nga ai, gjatë një dite do të vizitojnë një komunë të caktuar.

“Qëllimi i këtij projekti, është që strukturat drejtuese të AAK-së, të kenë takime intensive me qytetarë të komunave të caktuara, pavarësisht orientimeve të tyre politike e kulturore, në mënyrë që të krijohen mundësi të shpalosjes së Vizionit politik e qeverisës të AAK-së për komunat respektove”, thuhet në njoftim

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img