25,05,2024

Haradinaj-Limaj: Nesër, protestë e madhe

Must Read

Liderët e dy partive opozitare, Ramush Haradinaj nga AAK dhe Fatmir Limaj nga Nisma, kanë paralajmëruar protestën e nesërme për të cilën thanë se do të jetë më e madhja e parë ndonjëherë.

Haradinaj në një konferencë për media, tha se janë bërë të gjitha përgatitjet dhe se protesta e nesërme do të jetë e qetë dhe paqësore.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img