21,04,2024

Haradinaj gati për seancën gjyqësore, AAK pret lirimin e tij (Foto)

Must Read
Ramush Haradinaj

Në një fotografi të publikuar nga Gazmend Abrashi në facebook, shihet se lideri i AAK-së është gati për seancën gjyqësore.

“Në pritje të lirimit pëfundimtar të Ramush Haradinajt”, ka shkruar Abrashi në facebook.

Seanca për gjykimin e liderit të AAK-së, fillon rreth orës 14:00. /Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img