02,12,2023

Han: Urgjent të implementohet Marrëveshja e Përzhinës

Must Read
Johannes Hahn

Han iu ka bërë thirrje liderëve që urgjentisht të kthehen në bisedime dhe ta implementojë Marrëveshjen e Përzhinos./Alsat

The post Han: Urgjent të implementohet Marrëveshja e Përzhinës appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img