29,09,2023

Hakmarrja mizore në Turqi: Polici i thotë ushtarit se do t’ia dhunojë vajzën 10-muajshe! (Video)

Must Read

Ushtarët gjithmonë është vetëm instrument dhe hallka e fundit në zinxhirin komandues. Dhe, kryen vetëm urdhrat. Në këtë rast, sipas disa deklaratave, atyre u është thënë se po sulmohen nga PKK (Partia e Punëtorëve të Kurdistanit). Prandaj, janë të pafajshëm sepse kanë menduar që po i dalin zot atdheut, transmeton Telegrafi.

Por, ndonëse këtë e dinë pushtetarët në Turqi, nuk hezitojnë të torturojnë ata. Dhe, kjo dëshmohet me këtë dialog.

“Policia: A ke fëmijë?

Ushtari: Po. Një vajzë 10-muajsh!

Polici: Do të ta dhunoj”.

Për më shumë, shikojeni videon.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img