21,04,2024

Hahn: Nuk kam sjellë asnjë propozim nga Brukseli, për qeverinë vendosin partitë

Must Read
Johannes Hahn

”Duhet të merren vendime të mëdhaja për shtetin dh enuk duhet të humbet kohë. Pres që qeveria të formohet në bazë të një baze të gjërë dhe të qëndrueshme. Unë nuk sjellë nga Brukseli ndonjë propozim. Vendimin përfundimtar duhet ta sjellin partitë”, deklaroi eurokomisioneri Hahn përcjellë Telegrafi Maqedoni.

Përndryshe, Hahn ka vazhduar sot me takimet me liderët e partive politike në vend që kanë fituar mandate në përbërjen e re kuvendore.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img