15,06,2024

Gruaja që u gjet në bregdetin e Durrësit mund të jetë mbytur me qëllim

Must Read
Plazhi i Durresit

Trupi i pajetë është rreth 1.60 m e gjatë, me flokë të zeza të gjata rreth 20 cm dhe ezmere në fytyrë.

Ajo ka të veshura një palë pantallona xhins, ngjyrë blu të errët, bluzë me mëngë të shkurtra, ngjyrë të kuqe, në dorën e majtë ka një orë dore me zinxhir metalik dhe në gishtin e parafundit ka një unazë me një gurë rozë.

Nuk përjashtohet mbytja e qëllimshme, megjithëse në trupin e viktimës nuk ka pasur shenja dhune.

Kufoma u gjet nga dy djem të rinj, të cilët po laheshin disa metra larg bregut të detit.

 

 

 

The post Gruaja që u gjet në bregdetin e Durrësit mund të jetë mbytur me qëllim appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ka ndërruar jetë Veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës , nënoficeri, Rreshteri i parë i FSK-së Muhamet R. Beqiri

Është ndarë nga jeta veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nënoficeri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rreshterit i...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img