27,02,2024

Gruaja 46 vjeçare vetëvaret në një pemë

Must Read

Burime nga policia e kryeqytetit pohojnë se një ditë më parë në orën 12:30 minuta në fshatin Prush në një pemë pranë banesës së saj është gjetur e varur 46-vjeçarja me inicialet D. Z.

Kanë qenë familjarët që e kanë gjetur gruan të varur dhe kanë njoftuar policinë. Kjo e fundit ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Dosja i ka kaluar prokurorisë së Tiranës për hetime të tjera.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Sekuestrohen rreth 20 mijë euro mall i dyshuar si kontrabandë

Janë sekuestruar mallra me vlerë rreth 20 mijë euro brenda një automjeti, nga Njësia e TASK FORC-ës -Lindje, e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img