20,05,2024

Griezmann nga penalltia e kalon në epërsi Francën

Must Read

Është Antoine Griezmann që ka shënuar nga penalltia.
Griezmann shënoi në minutën e 11’, pas një penalltie të fituar nga Mbappe./Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img