17,04,2024

Greqia proteston

Must Read

Kjo protestë vie pas grevës treditore, e cila kishte filluar të premten për të kundërshtuar rregullat e reja për tatime dhe pensione.

Greqia ka arritur të zhbllokojë këstin në vlerë prej 5 miliardë euro, pas përleshjes me kreditorët.

The post Greqia proteston appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img