03,06,2023

Grafite në Tetovë: VMRO + BDI = Rusi (FOTO)

Must Read
Grafite në Tetovë

Aksion vjen pasi që deri tani mbështetje për zgjedhjet në Maqedoni, kanë dhënë vetëm partia e VMRO-së dhe BDI-ja, ndërsa nga ndërkombëtarët vetëm Rusia është shprehur pro mbajtjes së zgjedhjeve më 5 qershor.

ImageImageImageImageImage

The post Grafite në Tetovë: VMRO + BDI = Rusi (FOTO) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

 I mituri në Ferizaj theret me thikë në kokë, i dyshuar një moshatar i tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në fshatin Mirash të Ferizajt, ku një person i mitur ka mbetur...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img