22,02,2024

Grabitje e armatosur në Ferizaj

Must Read

Një grabitje e armatosur ka ndodhur ditën e hënë në Ferizaj.

Policia njofton se grabitja ka ndodhur në një market.

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se në marketin e tij, dy persona të maskuar nën kërcënimin e armës, i kanë grabitur 200 € dhe janë larguar në drejtim të panjohur. Njësitë policore kanë dalë ne vendin e ngjarjes”, bëhet e ditur në njoftim.

Tutje, policia shton se rasti është duke u hetuar. 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img