18,05,2024

Grabitën 15 varëse floriri, shpallen në kërkim tre persona

Must Read
Ilustrim

Ka qenë vetë pronari i argjendarisë që ka dorëzuar në polici pamjet e kamerave të sigurisë. Në to shihen lëvizjet e dyshimta të tre shtetasve që hynë në argjendari si klientë dhe vodhën 15 varëse.

Uniformat blu po punojnë për identifikimin e autorëve të cilët akuzohen për vjedhje, parashikuar nga Neni 134 i Kodit Penal./shekulli

 

 

The post Grabitën 15 varëse floriri, shpallen në kërkim tre persona appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjobë ndaj dy shoferëve që bënë gara të shpejtësisë në Ferizaj

Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor në Ferizaj, me datën 17.05.2024  rreth orës 21:00 në rrugën’’Driton Islami’’ në Ferizaj ka...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img