16,04,2024

Golem: Vdesin dy fëmijë pas aksidentit rrugor

Must Read

Aksidenti ka ndodhur  rreth orës 17:00, kur jnë automjet tip “Mercedes Benz” me targë “AA372JG”, që drejtohej nga shtetësja S.N., 24 vjeç, banuese në Durrës, është përplasur me trafik-ndarësen dhe për pasojë kanë humbur jetën dy fëmijë.

Vetë drejtuesja e mjetit me fëmijën 1-vjeçar ka mbetur e plagosur dhe është shoqëruar menjëherë në Spitalin e Durrësit ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të dinamikës së saj. /Top Channel

The post Golem: Vdesin dy fëmijë pas aksidentit rrugor appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img