21,02,2024

Gold AG publikon këngë për UÇK-në, përmend Shkelzen Gashin

Must Read

Reperi Gold AG pas mesnate ka publikuar videoklipin e tij më të ri, të realizuar brenda këtyre ditëve.

“Shkronjat e arta” mban titullin ky projekt muzikor që i dedikohet UÇK, e madje trajton temën e nxehtë të mediave sociale e jo vetëm të ditëve të sotit, atë mbi deklaratat e Shkelzen Gashit.

Videoklipi është xhiruar edhe në Prekaz, tek varri Adem Jasharit e po ashtu edhe tek ai i Shkelzen Haradinaj.

E gjitha është realizuar në kohë rekord si audio e po ashtu edhe klipi, teksa të plotë mund ta shihni mëposhtë.


- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img