19,06,2024

Goditen të ‘fortët’ e kryeqytetit, ja ç’ndodh me BMW X6 e ML (Foto)

Must Read

Ka qenë ky postimi i Erion Veliajt, kreut të Tiranës.

Më poshtë fotot, ku makinave luksoze që nuk kanë respektuar tabelat në qytet, iu është vendosur bllokuesi nga ana e bashkisë.

The post Goditen të ‘fortët’ e kryeqytetit, ja ç’ndodh me BMW X6 e ML (Foto) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Aliu: Nënkalimi për vetura dhe këmbësorë tek Stacioni i Policisë, tashmë ka mbyllur gjysmën e punimeve

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka bërë të ditur se nënkalimi te stacioni i Policisë për vetura...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img