25,05,2024

Godet PSG, transferon dy mega yje? (Foto)

Must Read

ddeee

Paris Saint-Germain po planifikon të bëjë një goditje të madhe gjatë afatit kalimtar të verës.

Drejtuesit e Paris Saint-Germain po bëhen gati t’i zëvendësojnë Zlatan Ibrahimovicin dhe Edinson Cavanin, të cilët pritet të largohen nga skuadra gjatë verës.

Sipas Telefoot, kampioni i Francës ua ka vërë syrin Marco Reusit të Borussia Dortmundit dhe Antoine Griezmannit të Atletico Madridit.

Fillimisht klubi nga Parisi ka kërkuar Robert Lewandowski dhe Neymarin, por pamundpsia për t’i transferuar ka bërë që klubi të hidhet në aksion pas Reusit dhe Griezmannit.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img