17,07,2024

Gjyqtarja shqiptare më seksi e futbollit (FOTO)

Must Read

Kurr vishet elegant i lë pa frymë të gjithë.

I ka veset e saja në jetën sportive e private. Synimet e saja janë që të jetë në kulmin si gjyqtarja më e mirë e gjinisë femërore dhe një ditë të ndajë drejtësinë në garat evropiane.

Kjo është struganja Besa Lleshi që ka 22 vjet, e cila referon në të gjitha kategoritë në futbollin e Maqedonisë.

Ajo njihet si gjyqtarja shqiptare më seksi e futbollit dhe synimet e saj krahas futbollit janë që të arrijë shumë edhe në shkollimin e saj, ku studion edukatën fizike. “Kjo është veshja ime që më pëlqen dhe që me shkon përshtati.

Bile isha duke shkuar në një televizion shqiptar në Maqedoni, TV Shenja Relaks”, tha Besa për gazetën “Bota sot”.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për përdorim të armës

Policia e stacionit në Ferizaj me datën 15.07.2024 rreth orës 23:30 ka pranuar një informacion se në rrugën  ‘’Vëllezërit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img