23,04,2024

Gjuriq e quan takimin e Brukselit si jo pozitiv për Serbinë

Must Read
Marko Gjuriq - Edita Tahiri

Kështu ka thënë Marko Gjuriq, shefi i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, raporton Tanjug, transmeton Klan Kosova.

“Kemi debatuar për implementimin efecient të marrëveshjes për Asociacionin e Komunave serbe, për telekomunikacion për urën e Ibrit në Mitrovicë. Ne i mbrojtëm interesat tona dhe u dakorduam që t’i vazhdojmë diskutimet për një datë të pacaktuar”, ka thënë Gjuriq në një intervistë për mediat serbe, transmeton Klan Kosova.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img