09,12,2023

Gjuhet me vezë Ministria e Drejtësisë (FOTO/VIDEO)

Must Read
Ministria e Drejtësisë në Maqedoni

 

Ndërtesa e Ministrisë së Drejtësisë është gjuajtur me ngjyrë dhe me vezë derisa ditë më parë gjatë protestës u shkatërrua kati i parë i ndërtesës e cila ishte renovuar kohë më parë.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=u3TIYj4DZ6I?feature=oembed&w=640&h=480]

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=dOd8v1KeqZE?feature=oembed&w=640&h=360]

1Screenshot_88Screenshot_97Screenshot_105

 

 

The post Gjuhet me vezë Ministria e Drejtësisë (FOTO/VIDEO) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Paraburim prej 40 ditësh për “baronin e drogës” Gëzim Çela, i cili dje u arrestua në Ferizaj

Paraburgim ndaj G.Ç., i kërkuar nga Republika e Shqipërisë në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar për shkak të veprave...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img