29,09,2023

Gjuan me armë gjatë ahengut familjar, Policia e arreston dhe i konfiskon armën

Must Read

shti

Policia e Kosovës në rajonin e Mitrovicës ka arrestuar një mashkull shqiptar, pasi i njëjti gjatë një ahengu familjar ka shtënë me armë zjarri.

Sipas raportit policor, nga i dyshuari është konfiskuar arma automatike M-70 me një karikator.

“Me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt”, thuhet në raport. /KosovaPress

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img