08,12,2023

Gjizë e rrush në të zezën, hetohet 57-vjeçari

Must Read
Policia shqiptare

Sherif Shehi nga Kamza u kap në fshatin Skuraj duke drejtuar kamionçinën tip “Benz” me targa TR 8276 S, me të cilën po transportonte 85 kilogramë gjizë dhe 25 kilogramë rrush të thatë pa dokumentacion përkatës që shoqëron mallin.

Materialet iu referuan Prokurorisë së Lezhës.

The post Gjizë e rrush në të zezën, hetohet 57-vjeçari appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia jep detaje për arrestimin e “baronit të drogës” në Kosovë: Iu gjetën një kallshnikov me dhjetëra fishek

Policia e Kosovës në Ferizaj ka dalë me detaje rreth arrestimit të Gëzim Çelës, ish-punonjësi i policisë shqiptare në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img